Hubii - 2011-07-19 21:25:27

Witam w tym poradniku przedstawię wam komendy, które można wpisywać na czacie gildii, a także jak zrobić przycisk FORUM.

KOMENDY CHATU

Poprzez chat gildii można stosować następujące komendy (zaczynając od znaku „/” tzw. „slash”):

    * /złoto x – pozwala na szybkie wpłacenie złota do skarbca gildii w ilości podanej w miejscu „x”. Konto wpłacającego musi zakończyć weryfikację e-maila.
    * /grzyby x – pozwala na szybkie wpłacenie grzybów do skarbca gildii w ilości podanej w miejscu „x”. Wpłacający musi chociaż RAZ kupić grzyby za pośrednictwem grzybiarza.

Nowe komendy:

    * /w NickOsoby – „szeptanie”, pozwala na wysyłanie prywatnej wiadomości na chacie do osoby z gildii i z poza niej.
    * /act – włączenie tej komendy pozwala na sprawdzenie ostatniego logowania osoby w gildii. Aby wyłączyć komendę należy ponownie wpisać /act

O tajnym kodzie możecie przeczytać tutaj:http://www.cosimic.pun.pl/viewtopic.php?id=29

PRZYCISK „FORUM”

Pozwolę sobie opisać jak w zakładce gildii w grze uzyskać przycisk FORUM:

   1. Wchodzimy na zakładkę „gildia”
   2. W miejscu na opis, tam gdzie zostawiamy wiadomości tylko dla członków gildii, wstawiamy link do forum/strony internetowej (czyli w miejscu poprzedzonym w opisie gildii trzema znakami „/”), chyba że chcemy aby link był widoczny dla wszystkich (przycisk „forum” i tak jest zawsze widoczny).
   3. Ważne jest, aby link taki posiadał początek „http://…” czyli powinien wyglądać na przykład tak: http://www.Nazwatwojejstrony.pl
   4. Odświeżamy przeglądarkę i przycisk powinien być widoczny. Po jego kliknięciu otworzy się strona, którą podaliśmy w linku.

http://img855.imageshack.us/img855/3246/hubii.jpg

Uploaded with ImageShack.us

gg.pl zaloguj się warlock destro pve 3.3.5 drzewko talentow co sie stalo z forum dtw zabierzow www.wwe-wrestling.pun.pl ryby z kturymi magą być bojowniki